Texty pre Inspira Studio, Nedožery

odkaz na webstránku: www.inspirastudio.sk

Popis referencie

Zameranie: Kúpeľňové štúdio Inspira poskytuje nielen predaj materiálov pre realizáciu či rekonštrukciu kúpeľne, ale aj designérske a poradenské služby na vysokej úrovni, úplne odlišné od bežných služieb v hobby marketoch. Okrem kúpeľní štúdio postupne rozširuje svoju činnosť aj o návrhy interiérov.
Realizácia:  Analýza kľúčových slov, Copywriting – texty pre web, SEO optimalizácia textov

Dôkladná analýza konkurenčného online prostredia, podniku a jeho smerovania a kľúčových slov nám umožnili upraviť a rozšíriť  štruktúru existujúcej web stránky. Napísali sme texty zamerané na koncového zákazníka s cieľom nielen vyvolať záujem o kúpu a využitie služieb kúpeľňového štúdia, ale aj odborne poradiť pri rozhodovaní či samotnom využití. Práve odborné poradenstvo a osobný prístup sú veľkou devízou spoločnosti, vďaka ktorým  získava svojich priaznivcov nielen lokálne, ale aj v iných častiach Slovenska. A túto prednosť sme sa snažili odprezentovať online aj prostredníctvom textovej náplne webu.

Rok realizácie: 2012
Pravidelná aktualizácia obsahu: neobjednaná

Referencia klienta:

Veľmi profesionálna, odborná a precízna práca v kombinácii so skvelým prístupom a komunikáciou robia z firmy IMPULS skvelého obchodného partnera.

Spoľahlivosť a individuálny prístup je v tejto firme samozrejmosťou  a ak k tomu pridáme veľmi príjemné vystupovanie jej zástupcov ako je Ing. Tatiana Klopčeková, stáva sa pre nás táto firma číslo 1 pre realizovanie našej novej webovej stránky.  Inovatívne riešenia, nápady a prevedenie stránky je veľmi nadčasové, a preto si myslíme, že naša stránka vydrží nátlak trendov dostatočne dlhý čas a bude konkurencieschopná podstatne dlhšie.

Chceme hlavne poďakovať za množstvo riešení, ktoré nám boli ponúknuté, a z ktorých sme si mohli vyberať možnosti presne šité pre nás a naše potreby.

Ing. Katarína Turčanová a INSPIRA team

Máte záujem o cenovú ponuku ? Pošlite nám kontakt

Váš e-mail (povinné)

Chcete vidieť viac?     ĎALŠIE REFERENCIE ➡